Дешевше ніж гіпсокартон
останні роботи
  • про натяжні стелі

    Натяжні стелі представляюти собою ПВХ плівку, яка монтується на профіль, що розміщується на 3-5 см. нижче звичайної стелі. Вся конструкція натяжних стель монтується набудь-яку геометричну форму і приховує дефекти Вашої стелі.. Плівка ПВХ, яка використовується являє собою матову чи глянцевую фактуру на поверхні. Матова натяжна стеля являє собою перефарбовану плівку ПВХ с матовим эффектом. Глянцеві натяжні стелі – яскраво виражена поверхня, яка віддзеркалює світло, створюючи іллюзію об’єму. Можна швидко провести ремонтні роботи, приховати всілякі дефекти, у тому числі й нерівності та пошкодження стелі, а головне — надати приміщенню неймовірного, ексклюзивного вигляду.

    Уявіть величезну вітальню або залу ресторану. Білосніжні або ж з легким ніжним відтінком стіни і стеля. Декоративні колони та карнизи. Вікна завішані шовковими гардинами та атласними шторами. Інтер’єрний стиль завершують меблі з натуральної деревини темного кольору. Так, надзвичайно красиво і стильно. Але десь ми це уже бачили. Чи то в сусіда, чи то в закладі на нашій вулиці.

    Спробуймо уявити інший інтер’єр? Ці ж самі приміщення, але оздоблені натяжними стелями. Відчиняємо двері, крок всередину і…ідеально гладка, дзеркальна поверхня. Десятки дрібних вогників, вмонтованих в ній, не змушують примружувати погляд, але добре освітлюють приміщення. Воно здається просторішим, більшим та якимось легким. Глибина ліній довкола «плеса», яке розлилось над головою, асиметрія та ніжність вигинів викликають відчуття тепла та ненав’язливості. Вражає чіткість відображення, в якому бачиш і інтер’єр, і себе, і найменші відблиски. Все це просто зачаровує. Одразу відчуваєш захоплення, подив і навіть легку заздрість і думку: «Я теж такого хочу».

    А й справді, чому у вас такого немає? Що вас стримує від встановлення натяжної стелі? Адже вона буває з різних матеріалів, різних кольорів та відтінків, з різним оздобленням та підсвіткою. І як ми уже зазначали — підійде як для дому, так і для офісу.