Дешевше ніж гіпсокартон
Цікаві статті про натяжні стелі
Що таке натяжна стеля
Натяжна стеля – це унікальне поєднання естетичних можливостей і технологічної переваги. Без сумніву, можливість створення оригінальних інтер’єрів – головний аргумент на користь натяжної стелі. Універсальність технології дозволила розширити межі стандартів для традиційної стелі. Визнана класика колекції – лакові стелі з об’ємно-просторовим ефектом. Вони зробили справжній переворот в декакової стелі – це здатність створювати ілюзію нескінченності простору.
Здається, що стеля «розриває» простір і здіймається до нереальної висоти.
Але ексклюзивний дизайн не завжди пов’язаний з ультрасучасними напрямками. Тому наша колекція також пропонує стелі зовсім іншого плану. Сатинова й матова основа стелі створюють вигляд ідеально оформленої поверхні в пастельних тонах. Такими простими засобами досягається відчуття затишку та комфорту.
Натяжні стелі для квартири
Натяжні стелі в квартирі - це сучасне вирішення проблем стель, що не вирівнюються і мають непривабливий зовнішній вигляд. Вартість матових натяжних стель (ці стелі імітують ідеально рівні побілені стелі) однакова за вартістю з вирівнюванням і біленням стелі, але при цьому має наступні важливі переваги:

натяжні стелі у відмінності від фарбування не вимагають ремонту від 10 років і більше;
натяжні стелі складно пошкодити, навіть пробкою від святкового шампанського;
натяжні стелі легко миються, при необхідності, і володіють антистатичністю (відштовхують пил);
лише натяжні стелі захистять вашу квартиру від попадання води зверху;
натяжні стелі дають можливість швидкого створення багаторівневих конструкцій;
натяжні стелі дають можливість створення стель різних кольорів і відтінків, включаючи художні стелі та "зоряне небо";

Якщо у вашій квартирі вже зроблений ремонт, то альтернатива натяжним стелям - це бруд, шум і пил в квартирі на довгий час. Чи хочете ви цього? А натяжні стелі ми встановимо швидко і без будь-якого бруду, можна навіть не виносити всі меблі з кімнати де встановлюються натяжні стелі, досить просто звільнити периметр приміщення, зрушивши меблі в центр кімнати.
Варто відзначити ще один момент чому натяжні стелі кращі, ніж звичайні або гіпсокартонні.
Як вже говорилося раніше, термін служби натяжних стель дуже великий, а ось догляду вони майже не вимагають, і якщо звичайна стеля вицвітає із-за забруднення і стає непривабливою вже через 3-5 років, то натяжні стелі служитимуть вам і 10, і 15 років не вимагаючи заміни, а будь-який бруд з них можна видалити звичайними миючими засобами або за допомогою "містера мускула".
Натяжні стелі це сучасно, раціонально і екологічно. Дзвоніть, і ми допоможемо Вам визначитися з фактурою, кольором полотна, а також з терміном встановлення.
Натяжні стелі для офісу
Коли люди приходять у Ваш офіс, то перше враження про компанію складається на підставі зовнішнього вигляду офісу. Навіть якщо в приміщенні проведений ремонт, а стеля не вирівняна, ця дрібна деталь залишиться в підсвідомості ваших відвідувачів.

Натяжні стелі допоможуть впоратися з проблемами стелі в найкоротші терміни, крім цього додадуть приміщенню завершеність, а якщо застосувати творчий підхід, то і створять індивідуальний вигляд вашого офісу. Вони виготовляються з французького полотна і відповідають всім необхідним санітарним вимогам що пред'являються до офісних приміщень.
Ідеально рівна поверхня стелі надасть вашому офісу гідного зовнішнього вигляду, а його вологостійкість захистить від протічок. З його допомогою легко буде приховати проводку і складні монтажні кріплення, до того ж використовуючи натяжні стелі буде легко встановити систему сигналізації, вентиляцію і різні освітлювальні прилади.

Монтаж натяжної стелі в середньому за розміром офісі займає від чотирьох до восьми годин, що несумісно за часом з ремонтом стелі будь-яким іншим способом. Після установки, натяжні стелі практично не потребують догляду, але при необхідності їх можна промити водою або використовувати наступні миючі засоби: "вайтспіріт" або "містер мускул".
Бездоганні натяжні стелі принесуть чарівність в діловий стиль вашого офісу, а ми встановимо вам їх в найкоротший термін.
Натяжні стелі у ванній кімнаті
У ванній кімнаті можна використовувати різні види стель і в кожному варіанті можна знайти, як плюси так і мінуси. Лише один варіант повністю позбавлений недоліків - це натяжні стелі.
Ванні кімнати бувають різні - і великі, і маленькі - і в кожному з цих варіантів натяжні стелі покращують вигляд вашої ванни, підкресливши красу і приховавши недоліки. Наприклад, в невисокій кімнаті, встановивши глянцеве полотно можна створити ілюзію висоти і об'єму. У розкішній ванні використовуючи натяжні стелі можливо втілити будь-які дизайнерські вишукування, починаючи від установки великої кількості світильників і закінчуючи ультрамодним "зоряним небом", виглядом якого можна нескінченно насолоджуватися лежачи в джакузі.

До того ж натяжні стелі володіють наступними безперечними перевагами:
вони легко і швидко встановлюються і після цього майже не вимагають догляду довгі роки (гарантійний термін 10років);
натяжні стелі - це гігієнічно. На них не утворюється цвіль, вони антистатичні (тобто пил від них просто відскакує), волога на них не конденсується;

Натяжні стелі вельми міцні і витримують до ста літрів води вилитої Вам на голову вашими доброзичливими сусідами, поверхом, що живуть, вище. Воду після цього, за допомогою наших фахівців, можна видалити або повернути сусідам з вдячністю за доставлене задоволення.
Сама натяжна стеля від цих дій не постраждає, так що вибір за Вами.