Купити Натяжні стелі у Костополі

У наш час, напевно, не залишилося людей, які б не чули про натяжні стелі та їхні явні переваги перед іншими видами обробки. Для тих, хто ще сумнівається, що натяжні стелі Костопіль – це саме найбільш вигідне рішення, пропонуємо ще кілька аргументів на їхню користь. Після монтажу ви отримаєте ідеально рівну поверхню, подібного результату неможливо досягти іншими способами обробки. Навіть якщо обробкою стелі займався професійний майстер «золоті руки» і ви повністю задоволені його роботою, немає гарантії, що з часом не з’являться тріщини на стиках гіпсокартонних листів і в кутах. І справа навіть не в тому, що, ймовірно, не повністю дотримана технологія, а в можливій усадці всього будинку. Особливо це помітно в новобудовах.

Для натяжних стель Костопіль використовується міцна ПВХ плівка з особливими властивостями. Вона еластична і здатна витримати значну усадку, тим самим вирішуючи проблему появи можливих тріщин. Виробники дають гарантію на полотно 10 років і більше, що воно не вигорить, не змінить колір і нічого з ним не станеться. Натяжна стеля – це ідеальна стеля!

Найпопулярніші види стель

  • Стелі ПВХ

Основним компонентом натяжних ПВХ-стель є плівка. Її якість є визначальним фактором майбутньої стельової конструкції. Середня товщина плівки ПВХ – 0,35 мм, вага – 180-320 г/м2. Цей матеріал відрізняється високою еластичністю і здатен витримати тиск до 1000 Па без втрати свого зовнішнього вигляду і технічних характеристик. ПВХ-плівка розрізається на спеціальному обладнанні з урахуванням розмірів зроблених замірником на об’єкті. Правильність зробленого виміру – гарантія якісної установки і тривалої експлуатації натяжної стелі.

  • Фотодрук

Сучасні друковані технології дають можливість наносити малюнок дуже високої якості на безшовні полотна шириною до 5-ти метрів. Для створення натяжних стель Костопіль з фотодруком використовуються спеціальні чорнила. Вони екологічні і не виділяють шкідливих для організму речовин, не мають запаху, не вицвітають навіть під прямими сонячними променями і не бояться вологи. Саме ці властивості дозволяють встановлювати натяжні стелі з фотодруком в будь-якому приміщенні, чи це вітальня, ванна кімната або кухня.

  • Тканинні стелі

Тканинні натяжні стелі Костопіль застосовуються для будь-якого приміщення: ідеальні для ремонту стель в спальнях, кухнях, ванних кімнатах, прихожих, офісах, магазинах, басейнах, не опалювальних приміщеннях. Застосовується «Холодне» встановлення (без нагрівання приміщення тепловою гарматою).

Вартість натяжних стель

Вартість натяжних стель настільки демократична, що конкурувати з нею може тільки варіант: друг все зробить безкоштовно. І навіть якщо в цьому випадку не можна розраховувати на ідеальний результат, все може виявитися навіть гірше, ніж ви думали. Такий ремонт може затягнутися до тих пір, поки у когось із учасників процесу не здадуть нерви. Монтаж натяжної стелі Костопіль відбувається досить швидко і практично без пилу. Наші робітники проходять спеціальне навчання, отримують як теоретичні знання, так і практичні навички. Тому ми можемо сміливо поручитися за якість монтажу. Відкиньте всі сумніви, це не тільки красиво, зручно і практично, а й вигідно.