Купити Натяжні стелі Млинів

Натяжні стелі від нашої компанії – це найдоступніший і найбільш практичний вид стель на сьогоднішній день. Термін служби натяжної стелі складає близько 50 років! Отже, що ж таке натяжна стеля? Натяжна стеля Млинів являє собою ідеально рівну поверхню, що отримується шляхом натягу плівки ПВХ спеціального складу. 

У нашій компанії ви знайдете широкий вибір кольорів і фактур натяжних стель: це глянцеві, матові, сатинові, фактурні, а ще безшовні стелі на тканинній основі (європейського виробництва). Наші фахівці проводять монтаж дворівневих натяжних стель Млинів. Більш ніж 5000 тисяч встановлених натяжних стель і тільки позитивні відгуки. Забезпечуємо вигідні ціни на послуги з монтажу. При цьому ми гарантуємо високу якість продукції. Всі клієнти компанії отримують 15-и річну гарантію на стелі виробництва Німеччини, Франції, Бельгії! Фахівці нашої компанії виконають монтаж суворо відповідно до технології в короткі терміни і в зручний для Вас час.

Характеристики натяжних стель

Якість стелі залежить не тільки від виду плівки ПВХ або поліефірної тканини, але і від матеріалу для обрешітки і рівня професіоналізму майстрів. Наявність каркасу (багета по периметру) визначає важливу перевагу натяжних стель. Це – виключення з ремонтних робіт етапу вирівнювання стелі. Нерівності і тріщини не потрібно обробляти, їх приховає стельове полотно. Під обрешітку можна також заховати різноманітні комунікації, труби і дроти. Невелике зменшення висоти стелі неминуче, але цей мінус непомітний на загальному тлі. За наявності навичок в ремонті можливо змонтувати натяжні стелі Млинів самому, при цьому головне – правильний розкрій матеріалу. Це заощадить час і гроші, але якщо є сумніви, краще найняти бригаду фахівців. Буде витрачена певна сума, але забезпечено належну якість робіт.

Поверхня натяжних стель антистатична (не притягає пил), пожежобезпечна, не пропускає воду в приміщення при затопленні. Такі стелі Млинів підходять для житла, офісів, громадських і виробничих будівель, довговічні при будь-якому рівні вологості. Їх гарантійний термін зазвичай 10 років, але в реальності він набагато більше. Єдиний мінус – недопустимість гострих предметів. Це необхідно враховувати під час переміщення меблів.

У нас ви можете замовити розробку дизайну інтер’єру, натяжні стелі Млинів будь-якої складності, в тому числі безшовні, тканинні, фотодрук на натяжній стелі, дворівневі натяжні стелі. Ми готові взяти на себе всі клопоти по веденню робіт, підбору та закупівлі матеріалів і виконати весь обсяг робіт в зазначений термін. Наші клієнти зможуть відчути на собі повний комплексний сервіс – від ввічливого і грамотного спілкування телефоном, до якісного, швидкого і безпечного монтажу натяжних стель. Окремо варто відзначити, що наші монтажники натяжних стель проходять навчання в спеціалізованих навчальних комбінатах і мають допуски і посвідчення, що дозволяють їм професійно і безпечно працювати з газовим обладнанням.