Купити Натяжні стелі в Острозі

Збираєтеся зробити капітальний ремонт або оновити інтер’єр? Тоді натяжні стелі – кращий вибір! Установка без пилу і шуму займає від 40 хвилин, великий вибір фактур і кольорів матеріалів, а також технологічних рішень для створення ідеальної стелі вашої мрії! Наша цінова політика підтримує інтереси клієнта: ми завжди готові зробити знижку або надати бонуси. Для консультації з менеджером онлайн заповніть форму зворотного зв’язку – ми самі зателефонуємо вам і розповімо все про натяжні стелі в Острозі!

Чому варто обрати натяжні стелі?

Цей вид оздоблювальних матеріалів не випадково за досить короткий час завоював таку популярність, витіснивши з ринку класичні будівельні рішення: штукатурку, побілку, панелі. Сьогодні у натяжних конструкцій дуже багато різних варіантів. Стелі розрізняються між собою не тільки полотнами – тканинними або плівковими, а й інженерними рішеннями, тому першим і головним плюсом натяжних стель Острог є можливість втілити з ними практично будь-який дизайнерський проект.

Крім класичних одно- і багаторівневих, існує ще кілька ультрасучасних видів стель. Це Зоряне небо – крихітні світлодіоди, мерехтливі на прикрашеній фотодруком поверхні в точності, як справжні сузір’я. Дивовижні DoubleVision, підсвічування яких, можна домогтися ефекту подвійного бачення. Натяжна стеля з 3D-печаткою – імітує міський пейзаж, літнє небо, підводний світ і створює ілюзію «повного занурення» в іншу реальність. Все це і багато іншого ви знайдете серед наших готових робіт на сайті. Дивіться, надихайтеся і замовляйте своє ідеальне покриття!

Інші плюси полотен

  • Ціни

Натяжні конструкції Острог в залежності від складності можуть обійтися дуже недорого! Однорівневі або стелі з двома рівнями коштують значно дешевше, ніж робота разом з матеріалами, якщо ви забажаєте зробити класичну обробку. На вирівнювання піде куди більше сил, часу і грошей, ніж на монтаж простого полотна з тканини або плівки.

Потрібно пам’ятати: плівкові натяжні стелі Острог дешевше тканинних, так як ті, що виготовляються за іншою, менш витратною технологією, а асортимент квітів і фактур у них значно більше! Тому, якщо вам потрібно підібрати певний відтінок до інтер’єру або поєднання, кращого варіанту, ніж плівка ПВХ не знайти.

  • Міцність і довговічність

Ті, хто коли-небудь встановлював натяжні стелі в Острозі, знає, наскільки це міцна конструкція. Плівка зберігає незмінний вигляд протягом 10 років і більше, а тканина може прослужити ще довше. Виробники надають гарантію на полотна до 50 років, ми ж зі свого боку, надаємо гарантійне обслуговування стель також на кілька років. У нього входить вирішення позаштатних ситуацій, наприклад, затоки сусідами зверху, порізу або проколу. Ми виїжджаємо на свої об’єкти і проводимо всі необхідні ремонтні роботи.