Купити Натяжні стелі у Рівному

Сучасний дизайн приміщення повинен виглядати красиво і естетично від підлоги до стелі – в прямому сенсі цього слова. Якщо з підлогою все більш-менш ясно (покриття для підлоги, килими), то що робити зі стелею? Побілити або пофарбувати – занадто просто. Хочеться реалізувати якісь свої ідеї, перетворити інтер’єр так, щоб все виглядало гармонійно і оригінально. Є вихід – натяжна стеля Рівне.

Якісні натяжні стелі Рівне відрізняються вишуканістю і різноманітністю. За багато років вони вже набули популярності серед споживачів і досі утримують своє лідерство. І це не випадково: подібне перетворення зовнішнього вигляду кімнати дає цілий ряд плюсів. А якщо й існують мінуси, тоді їх легко уникнути, якщо правильно обирати і доглядати за цим видом обробки.

Обираючи натяжні стелі, зверніть увагу на ту користь, яка очікує вас:

 • Особливої затримки вашого ремонту не відбудеться – такі конструкції монтуються швидко (в середньому близько 5 годин);
 • Ідеальна гладкість. Якщо ви довірилися професіоналам – жодних дефектів полотна ви не побачите;
 • Різні варіації зовнішнього вигляду – на будь-який смак і архітектуру вашого приміщення;
 • Різноманіття варіантів світлового оформлення (стельові світильники в цьому випадку створять особливу ексклюзивну атмосферу);
 • Додаткова шумоізоляція для кімнати;
 • У випадку протікання зверху, натяжна стеля Рівне здатна утримувати вологу до приїзду фахівців;
 • Підходить для приміщень з підвищеною вологістю (не утворюються конденсат і грибкові відкладення);
 • У спеціалізованих закладах – це відмінна можливість приховати технічні комунікації, що проходять нагорі;
 • Довговічність. Натяжні стелі при правильному монтажі і відповідній експлуатації можуть прослужити вам близько 15 років, і навіть більше, залишаючись в первісному вигляді.
 • Екологічність. Високоякісні сертифіковані матеріали не шкодять здоров’ю і навколишньому середовищу. І тому натяжні стелі можна монтувати навіть у дитячих кімнатах.
 • Вартість. Вже давно розвінчаний міф про те, що дані вишукування дизайну стоять дуже великі суми. В даний час передбачені і бюджетні варіанти, які не поступаються за своїми характеристиками елітним. Тому встановити натяжні стелі недорого – задумка цілком здійсненна.

А чи бувають мінуси?

Мінуси бувають у всьому. Але що стосується натяжних стель Рівне – все не так вже й фатально.

 1. Легко схильні до механічних пошкоджень. Але ви ж не станете колупати покриття іржавим цвяхом? Знаючи таку особливість, ви просто повинні акуратно доглядати за полотном і вести ремонтні роботи поблизу нього з особливою обережністю.
 2. Полотна ПВХ не пропускають повітря. Однак багато хто вимагає дихаючі матеріали. І тут є вихід – тканинні натяжні стелі.
 3. Монтаж повинні здійснювати професіонали. Не намагайтеся зробити це самостійно, щоб уникнути проблем у подальшому.