Чи можна встановлювати натяжні стелі в новобудовах?

Чи можна встановлювати натяжні стелі в новобудовах фото

Натяжні стелі є одними з найбільш сучасних і популярних покриттів стель для ванної, спальні, вітальні, дитячої кімнати, кафе, ресторану, спортзалу, басейну. Їх можна встановити в нежитловому і житловому приміщенні. Конструкційні особливості даного покриття дозволяють монтувати його на ідеально рівні, або похилі поверхні, можна робити плавні, або різкі переходи з однієї площини в іншу.

Натяжні стелі особливо актуальні в новобудовах, адже будь-яка будівля дає усадку, з’являються тріщини. На ПВХ полотно це ніяким чином не впливає. Конструкція натяжних стель володіє відмінними тепло і звукоізоляційними характеристиками, що дозволяє не чути гучних сусідів (а в нових будинках, як правило, стіни тонкі).

Натяжну стелю можна встановити в приміщенні будь-якої конфігурації. Дана технологія з успіхом використовується для створення криволінійних і прямолінійних поверхонь, об’ємних конструкцій. Можна створити різні варіанти – «мерехтливі зірки», «небо в хмарах», «живопис світлом». Величезний асортимент забарвлень натяжних стель дозволяє склеювати елементи різних кольорів і фактур, що відкриває широкі можливості для втілення фантазій в реальність. Можна навіть нанести фотографію, або інший малюнок за бажанням замовника.

Натяжна стеля не постраждає від вологи, якщо вас затопить, на нії не з’явиться грибок і пліснява. Якщо буде вологість приміщення (хоч і 100%) натяжна конструкція збереже свій первинний зовнішній вигляд.

Крім того, полотно не накопичує статичної електрики, не вбирає запахи, до нього не пристає пил, і прослужить вам більше 30 років.

Догляд за натяжною стелею в новобудові

Натяжні стелі дуже невибагливі в догляді – щоб завжди виглядала, як нова, досить час від часу протирати стелю сухою серветкою. При сильних забрудненнях можна використовувати 10% розчин нашатирного спирту, рідину для миття скла, або воду з милом, після чого витерти насухо.

Глянсове полотно, візуально збільшить приміщення, зробить його урочистим і гарним. Матова стеля ефективно гасить відображення і небажані відблиски, зберігає свій колір протягом тривалого часу.

Для стелі в новобудові можна обрати будь-який вид матеріалу – матовий, глянцевий, сатиновий з особливою мікроструктурою поверхні, напівпрозорий для рівномірного освітлення конструкції з прихованими джерелами світла, мармуровий, що дозволяє підкреслити сучасний стиль приміщення, створити спокійну атмосферу.

Експерти компанії “ЕкономСтеля” (м. Рівне) з радістю проконсультують Вас більш детально, та допоможуть обрати оптимальний варіант.